Opinie

opinie

5/5

Miałam przyjemność współpracować z Olą przez kilka miesięcy w zakresie treningów i diety. Jej odpowiednie i profesjonalne podejście pomogło mi zmienić błędne myślenie o diecie, a także przekonało mnie, że siłownia nie jest taka zła. Ba! Nawet polubiłam trening siłowy, choć jestem miłośnikiem cardio. Najważniejsze jest jednak to, że Ola zwraca szczególną uwagę na technikę, potrafi wytłumaczyć które mięśnie powinny działać przy jakim ćwiczeniu, a także służy wiedzą, by wyjaśnić, jak złożone są nasze organizmy i co możemy robić, by funkcjonowały lepiej. Ponadto zawsze pozostaje w kontakcie i odpowiada na pytania czy obawy. Edukuje tak, by podopieczny sam mógł rozwinąć skrzydła, a nie żeby był wiecznie uwiązany do treningów personalnych.

5/5

Magdalena D.

Marlena jest profesjonalistką, która w kilka minut potrafi samodzielnie dotrzeć do przyczyn kontuzji i nadwyrężeń, od pierwszej wizyty można odczuć ulgę i poprawę stanu zdrowia.
Zawsze dba o przyjemną atmosferę i komfort klienta.
Zdecydowanie polecam!

5/5

matijos g.

Szczerze polecam Olę jako trenerke , dzięki naszej wspólpracy w końcu polubiłam trening siłowy i w ogóle jakikolwiek trening na siłowni. Obecnie nie wyobrażam sobie codzienności bez ćwiczeń. Profesjonalna pomoc i nauka techniki z widocznymi ( mam nadzieję 🙂 ) efektami! Dodatkowo, dzięki stosowaniu przez kilka miesiecy diety ukladanej przez Ole, nasze nawyki żywieniowe na prawdę się zmieniły a posiłki przygotowujemy i to nie tylko podczas diety w sposób zbilansowany i świadomy.

5/5

anna g.

Dzięki Pani Marlenie szybko wróciłam do pełni sił po zabiegu chirurgicznym. Rehabilitantka jest osobą empatyczną i profesjonalną, dba o miłą atmosferę i cierpliwie tłumaczy przyczyny kontuzji, czy sposoby rehabilitacji. Polecam

5/5

aleksandra K.

Na pewno bycie trenerem nie należy do łatwy zadań, szczególnie kiedy się ma trudnych podopiecznych. Ale Ola nawet z taki “okazami” daje sobie radę. Jest bardzo zaangażowana we współpracę i widać, że jej praca to również pasja. Potrafi ułożyć dietę dla opornych i tych co marudzą. Nieraz podziwiam jej cierpliwość i spokój ❤

5/5

Ewa S.

Serdecznie polecam Panią Marlenę jako fizjoterapeutkę. Rzetelnie przeprowadza wywiad, jest bardzo dokładna i punktualna, dodatkowo miła atmosfera pomaga się z relaksować. Terapia przywracania mnie do życia po kontuzjach i zabiegach bardzo pomogła.
Jestem bardzo zadowolona z wizyt!

 

5/5

paweł w.

Świetny kontakt i podejście. Profesjonalne podejście z nutą luzu no i ta dieta…w życiu nie myślałem, że dieta może być aż tak urozmaicona i smaczna. Odkryłem kilka nowych patentów, które zagościły na stałe nie tylko u mnie ale i u żony 🙂

5/5

Marcin g.

Super fizioterapetka, nie tylko przynosi ulgę masażem ale też daje rady, jakie ćwiczenia robić by uniknąć problemów ze zdrowiem i jak prawidłowo je wykonywać. Polecam.

5/5

uliana b.

Bardzo polecam zarówno treningi, jak i rehabilitację u Pani Oli! Podczas treningów Pani Ola zwraca uwagę na technikę wykonywania, dostosowuje ćwiczenia do możliwości, ale jednocześnie potrafi zmotywować do działania. Monitoruje efekty i dba o prawidłowo zbilansowaną dietę. Miałam również serię zabiegów rehabilitacyjnych u Pani Oli i po raz pierwszy czułam prawdziwą i długotrwałą ulgę w dolegliwościach.

5/5

agnieszka P.

Dużo pracuję przy komputerze, więc często moje mięśnie pleców są spięte. Regularnie korzystam z masaży u Pani Marleny i za każdym razem czuję się rozluźniony i zrelaksowany. Profesjonalne podejście, duża wiedza medyczna oraz miła atmosfera na masażu. Polecam!

5/5

maciej k.

Bardzo polecam masaże i rehabilitację u Oli. Indywidualne podejście, profesjonalizm, dobre rady na to zawsze można liczyć 😃

5/5

katarzyna g.

Szczerze polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta i bardzo skuteczny masaż. Doskonały kontakt z pacjentami i bezstresowa wizyta.

 

5/5

justyna k.

Bardzo polecam masaże i rehabilitację u Oli. Indywidualne podejście, profesjonalizm, dobre rady na to zawsze można liczyć 😃

5/5

anna j.

Pani Marlena jest naprawdę świetna. W czesie ciąży masażami i tejpami sprawiła, że mogłam się ruszać pomimo bardzo silnej rwy kulszowej. Po ciąży pomogła masażami, drenażem i nawet doradziła, jak ćwiczyć (plus za własny plan ćwiczeń, który podesłała mi na maila). Jest to osoba punktualna i bardzo kontaktowa. Szczerze polecam!

5/5

joanna d.

Dziękuję Oli za to ile wkłada zaangażowania w moją walkę o super ciało! Nawet w chwilach zwątpienia mogę zawsze napisać i to jest bardzo fajne! Super kontakt.
Ps. Mięśnie coraz bardziej widoczne 💪🏼💪🏼

5/5

wiktoria cz.

Marlena jest profesjonalną i kontaktową osobą. W prosty i przystępny sposób potrafi wyjaśnić dlaczego mięśnie bolą i jak należy o nie dbać. Masaże sportowe w jej wykonaniu przynoszą ulgę, relaksują, a rozmowy prowadzone w trakcie – motywują do dalszego działania. Polecam, bo warto!

5/5

magdalena m.