O nas

Mieszkania-Krakow.com

Agnieszka lizun

General Menager of sales and purchasing

Ktoś mądry powiedział, że jeżeli w pracy robisz to co lubisz, to wcale nie chodzisz do pracy. 

Po 15 latach szlifowania wiedzy i doświadczenia w obsłudze, zarówno klientów indywidualnych jak i Instytucjonalnych, w jednym z największych  banków w Polsce, postanowiłam empirycznie potwierdzić prawdziwość tej tezy. Rozpoczęłam budowę swojej własnej marki jako  pośrednik finansowy, by z czasem dojść do kompleksowej obsługi klienta w kwestii zakupu, wynajmu, sprzedaży i zamiany nieruchomości.  Po ponad trzech latach działania na swój własny rachunek, w niełatwych czasach pandemiczno – wojennych wiem, że nie zamieniłabym tej pracy na żadne inne zajęcie.

Nieruchomości – ich zakup, sprzedaż, zamiana, wynajem, i poszukiwanie źródeł finansowania danego przedsięwzięcia –  to dla mnie nie suche liczby, dane, dokumenty. To za każdym razem inna historia, inna osoba, inne przeżycia. To ludzie, to emocje, to nadzieja na zmianę na lepsze. Za każdym mieszkaniem i kredytem stoi człowiek i to On jest najważniejszy. 

Do każdego powierzonego  mi zadania podchodzę kompleksowo, konsekwentnie realizując założone wraz z klientem celem . Cechuje mnie dbałość o szczegóły i przejrzystość w działaniu. Nie boję się podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialność. W swojej pracy stosuję prostą zasadę – słucham, słucham i jeszcze raz słucham, aby potem znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Moja praca to moja pasja. Pozwól mi zrealizować również Twoje plany i marzenia. 

Agnieszka Lizun Mieszkania Kraków
Mieszkania-Krakow.com

Agnieszka Lizun

General Manager of sales and purchasing

 

tel: 514-036-256

mail: agnieszka@mieszkania-krakow.com

www.mieszkania-krakow.com