Marlena Janusz

Marlena Janusz - Fizjoterapeuta Kraków

mgr Marlena Janusz

Zajmuje się treningiem medycznym i pracą manualną. Na co dzień pomagam pacjentom wrócić do pełnej sprawności po kontuzjach, przeciążeniach oraz w pozbyciu się dolegliwości bólowych które często wynikają z siedzącego trybu życia. Łącząc prace manualną oraz trening jestem w stanie przeprowadzić pełną rehabilitacje pacjenta, umożliwiając mu powrót do odpowiedniej sprawności.

certyfikaty, kursy i szkolenia
z JAKIMI OSOBAMI PRACUJę?
Jakie metody terapeutyczne stosuję w pracy manualnej na leżance?
rodzaje masażu
Terapia narzędziowa fizjoterapia Kraków

Opinie

5/5

Marlena jest profesjonalistką, która w kilka minut potrafi samodzielnie dotrzeć do przyczyn kontuzji i nadwyrężeń, od pierwszej wizyty można odczuć ulgę i poprawę stanu zdrowia.
Zawsze dba o przyjemną atmosferę i komfort klienta.
Zdecydowanie polecam!

5/5

matijos g.

Dzięki Pani Marlenie szybko wróciłam do pełni sił po zabiegu chirurgicznym. Rehabilitantka jest osobą empatyczną i profesjonalną, dba o miłą atmosferę i cierpliwie tłumaczy przyczyny kontuzji, czy sposoby rehabilitacji. Polecam

5/5

aleksandra K.

Serdecznie polecam Panią Marlenę jako fizjoterapeutkę. Rzetelnie przeprowadza wywiad, jest bardzo dokładna i punktualna, dodatkowo miła atmosfera pomaga się z relaksować. Terapia przywracania mnie do życia po kontuzjach i zabiegach bardzo pomogła.
Jestem bardzo zadowolona z wizyt!

 

5/5

paweł w.

Super fizioterapetka, nie tylko przynosi ulgę masażem ale też daje rady, jakie ćwiczenia robić by uniknąć problemów ze zdrowiem i jak prawidłowo je wykonywać. Polecam.

5/5

uliana b.

Dużo pracuję przy komputerze, więc często moje mięśnie pleców są spięte. Regularnie korzystam z masaży u Pani Marleny i za każdym razem czuję się rozluźniony i zrelaksowany. Profesjonalne podejście, duża wiedza medyczna oraz miła atmosfera na masażu. Polecam!

5/5

maciej k.

Szczerze polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta i bardzo skuteczny masaż. Doskonały kontakt z pacjentami i bezstresowa wizyta.

 

5/5

justyna k.

Pani Marlena jest naprawdę świetna. W czesie ciąży masażami i tejpami sprawiła, że mogłam się ruszać pomimo bardzo silnej rwy kulszowej. Po ciąży pomogła masażami, drenażem i nawet doradziła, jak ćwiczyć (plus za własny plan ćwiczeń, który podesłała mi na maila). Jest to osoba punktualna i bardzo kontaktowa. Szczerze polecam!

5/5

joanna d.

Marlena jest profesjonalną i kontaktową osobą. W prosty i przystępny sposób potrafi wyjaśnić dlaczego mięśnie bolą i jak należy o nie dbać. Masaże sportowe w jej wykonaniu przynoszą ulgę, relaksują, a rozmowy prowadzone w trakcie – motywują do dalszego działania. Polecam, bo warto!

5/5

magdalena m.

Kontakt